Uncategorized

Kayınpederim becerdi

Kayınpederim becerdi
Kayınpederim becerdi

Merhaba arkadaşlar, ben Nalan 28 yaşındayım ve 2 yıl önce Resul ile evlendim. İkimiz de yazılım mühendisiyiz. Kayınpeder Kemal ile birlikte kalıyorduk ve 58 yaşında olan ve kırk yaşlarındaymış gibi görünen kayınpederim bana Erol Taş’ı hatırlatıyordu. Son zamanlarda karısını kaybetmiş ve dul kalmıştı.

Bir Cumartesi akşamı eve erken geldim ve o gün kocamın geç iş toplantısı olduğu için ofisten geç çıkacağını biliyordum. Çok üzgündüm çünkü bunun sadece ikimiz için güzel ve romantik bir akşam yemeği olacağını umuyordum ve daha sonra sevişebilirdik, çünkü çoğu zaman yorgun olduğu için bir süredir bana vakit ayıramıyordu.

Evin içine girdikten sonra elbiselerimi çıkarmak için doğrudan odama gittim. Üstümü ve taytımı çıkardım ve sonra külotumu çıkarmak üzereyken kapımın açıldığını ve kayınpederimin dışarıda dikilip beni izlediğini görmek beni şok etti. Görünüşe göre soyunmamı izliyordu.

Yatağın üzerine fırlattığım elbisemi çabucak kaldırdım ve çıplak vücuduma sardım ve sonra kapıya koştum ve kapatmaya çalıştım. Kapımı kapatmayı unuttuğumu sanıyordum, ama kapıyı arkamdan kapattığımı hatırladım. Elimle kapıyı kapatmaya çalışırken, kayınpederim elimi tuttu ve beni kollarına çekti. Büyük kollarını etrafıma sardı ve dudaklarını benimkine yapıştırdı.

Onu itmeye çalıştım ama beni o kadar güçlü sarmıştı ki kurtulmamın imkanı yoktu ve dudaklarımız birbirine mühürlendi. Dilini dudaklarımın arasından zorla ağzımın içine itmeye çalıştı ama dudaklarımı sıkıca kapadım ve dilini ağzıma sokmasına izin vermedim. Onunla savaşmaya devam ettim ve sonunda kollarını serbest bıraktı ve o an dengemi kaybedip elbisemle yatağın üstüne düştüm.

Karşımda pantalonunu aşağı çekip iri kalmış yarağını sergilerken nefesimi tutuyordum. Kocamınkinden daha büyük ve neredeyse 18 cm uzunluğunda ve çok kalındı. Onun kalkmış yarağı bana doğru dikilmişti ve ne yapacağımı bilmiyordum çünkü o güne kadar hiç böyle davranmamıştı. Yataktan kalkmaya ve ondan, odadan kaçmaya çalıştım. Ama o beni aşağı itti ve beni yatakta tuttu. Yatakta sürünerek odamdaki tuvalete gitmeye çalışırken beni yakaladı ve kalçalarımın kenarında sıkıca tuttu.

Kalçalarını arkama yaklaştırdı. Bunun olmasına izin veremeyeceğimi biliyordum. Ondan kurtulmak için yatakta olabildiğince mücadele ettim ama başarısız oldum. Onun kaba büyük elleri kalçalarıma sıkıca yapışmıştı. Biraz sonra kıçımın yanakları arasında onun sert yarağını hissettim ve çok geçmeden sert yarağının başını amımın dudaklarına değdiğini hissettim.

“Lütfen Baba, bunu yapma, sana yalvarıyorum, kızın sayılırım. Bunu yapamazsın. Bunu şimdi durdur! ”Ona yalvardım ama o durmak yerine yarağını am dudaklarıma doğru bastırdı.

“Ahhh… oh Tanrım!” Diye bağırdım.

Her şey için çok geçti. Onun sert yarağının dar amımın içine kaydığını hisettim. Yarağının yarısı çoktan içimdeydi. Kalçalarımdaki ellerinin gevşediğini hissettim, bu yüzden kaçabileceğimi düşündüm ve tekrar yerde ileri doğru sürünerek yarağını amımdan çıkarmaya çalıştım ama beni çabucak yakaladı ve yarağını içime sapladı.

Beni becermek için hiç zaman kaybetmedi. Çaresiz amımı sertçe pompalamaya başladı. Daha önce olgun adam yarağı yememiştim ve içimde güçlü ve sert hissediyordum. O kadar sert sikiyordu ki artık düşünemiyordum. Ben tamamen çaresiz bir şekilde kendi yatağımda kayınpederim tarafından domaltılmış bir şekilde beceriliyordum.

“Dar amını seviyorum, Gelinim. Sen seksi bir kadınsın ve oğlumu görmek için ilk kez geldiğinde seni gördüğümden beri seni her zaman becermeyi hayal ettim” Odama geldiğinden beri ilk kez konuşmuştu.

Ne dediğini duydum ama dar amımı pompalama devam ederken donmuş kalmış ve ne bir cevap ne de tepki vermeyi düşünemiyordum. Yaşlı bir adamın yarağının bu kadar sert ve güçlü olabileceğini hiç düşünmemiştim. İyi, gerçekten iyi hissettirdi. Geçtiğimiz haftalarda tek istediğim kocamın yarağıydı ve şimdi babası onun işini yapıyordu.

Vücudum onun güçlü sert yarağı yüzünden gevşemişti ve bu olanların yanlış olduğunu hissetmeme rağmen artık mücadele edemiyordum. Ve kocam öğrenirse kocamın beni affedeceğini umuyordum. Cehennem gibi azmıştım ve buna kayınpederim sebep olmuştu. Amımın onun sert yarağına özlem duyduğunu inkar edemezdim.

“Sanırım boşalacağım Nalan.” Diye bağırdı.
Hiçbir ön sevişme, öpüşme, dudak ısırma, yalama, emme ya da göğüslerimi okşama yoktu. Sadece azgın, tatminsiz yaşlı bir adamdan vahşi bir seksti ve ben onun kaba stilini beğenmeye başlıyordum.

“Hayır Baba, henüz boşalamazsın. Beni biraz daha sikmek zorundasın” Babamla utanmadan yalvarmaya yalvardım.

Sanırım söylediklerim işe yaradı ve onu azdırdı. Birkaç derin nefes aldı, hızla ritmini ayarladı ve amcığımı tekrar güzel ve sert şekilde pompalamaya başladı.

“Ah Tanrım… işte bu, beni böyle sikmeye devam et Baba, bayıldım!” Diye bağırdım.

Her seferinde daha sert sokuyordu ve taşakları bızırıma çarpıyordu. Pompalamaları nihayet durduğunda tutkusunun zevk almaya başlamıştım ve üzerime çöktü ve beraber yan yana yatağa uzandık. Kaşık pozisyonunda yarağı hala içimde derin derin nefes alıyorduk. İçimdeki dölleri ile amımın yandığını hissettim.

Duyularım yavaşça bana geri dönüyordu ve bu olaydan dolayı kendimi suçlu hissetmeye başladım. Ama sonra sağ bacağımı havaya kaldırdı ve kaşıklama pozisyonunda beni tekrar sikmeye, amıma pompalamaya başladı.

“Aman Tanrım! Aman Tanrım! ”Diye bağırdım, gözlerim yuvalarından fırladı.

Pek çok 58 yaşındaki erkek ikinci kez sikemez ve üstelik boşaldıktan hemen sonra. Onun yarağı hiç yaşlı hissettirmiyordu.

Beni sikerken daha önce amımın içine boşalttığı dölleri sikine bulaşıyor ve kasıklarıma doğru akıyordu. Sağ bacağını bacaklarımın arasından geçirdi ve elini çekince yavaşça sağ bacağımı onun kıçına dayadım. Sağ eli şimdi özgürdü ve hafifçe sağ göğsüme koyup sıkmaya başladı.

Göğüsümü sıkarken sürekli pompalarına devam ediyordu. Sıcak dudaklarını sağ omzuma hareket götürdü ve oraları öptü. Beni becerirken gerçekten bir sevgili gibi vücudumu okşuyordu.

“Ah kızım, boşalacak mısın? İlk seferde boşalamadığını biliyorum. Boşal benimle!” dedi, yine biraz ağır nefes alarak.

“Neredeyse boşalacağım, baba, sadece sikmeye devam et, durma.” diye cevapladım.

Elini göğsümden kasıklarıma götürdü ve orgazm olmam için bızırımı uyarmak için okşamaya başladı. Sonuçta deneyimli bir aşıktı.

“Aman Tanrım, baba geliyorum. Durma! ”Diye bağırdım yüksek sesle.

Sarsılarak boşaldım ve am sularım içimdeki dölleri ile birlikte dışarı sızmaya başladı. Sonunda yarağını amımdan çıkardı ve kıllı kasıklarımın arasında am dudaklarıma aşağı yukarı sürtmeye başladı. Aşağıya amıma göz attım ve yarağı hala kalkıktı. Sanki ikinci kez boşalmamış gibiydi.

Onu yatağa ittim ve yüzüm ona bakacak şekilde üstüne oturdum. Onun sert yarağını amıma hizaladım. Sağ elimle yarağını kavrayarak iri mantar başlı yarağını amımın dudakları arasına yerleştirdim. Derin bir nefes alarak yarağı tamamen içime girecek şekilde üzerine oturdum. Bunu yaptığımda neredeyse zıpladı.

“Ah kahretsin, yarağın oğlundan büyük, baba.” diye bağırdım.

Yarağın üzerinde oturup kalkmaya başladım. Parıldayan gözleriyle bana bakıyordu. Beyaz saçları, kıllı göğsü olan yaşlı bir adama, kocamın babası olan birine sikildiğime inanamıyorum. Onda kocamı hayal ediyordum Ama azgın amımın istediği tam olarak buydu ve bundan babası yararlanıyordu.

“Ah Nalan, senin ne kadardır hayal ettiğimi bilmiyorsun. Oğlumla evlendikten ve bizimle taşındığından beri bunun olmasını bekliyorum. ”Dedi.

Söylediklerini görmezden gelmeye çalıştım, kendimi gerçekten sevişmediğimize inandırmaya çalışıyordum çünkü ben hala kurbandım. Ama yarağından zevk aldığımı kendime yalan söyleyemezdim.

Onu tekrar boşaltmak için hareketlerime konsantre olmuştum. Ben onun kucağında zıplarken iki mememi okşuyordu. Göt yanaklarım her oturdupumda taşaklarına vuruyordu. Yarağının dar amımda hareketi iyi hissettiriyordu.

“Geliyorum. Boşalıyorum Nalan.” Yüksek sesle çığlık attı.

Göğüslerimi okşaması o kadar iyi hissettiriyorduki, amımın içinde hareket eden yarağıyla birlikte tekrar boşalmak üzereydim

“Baba, ben de seninle boşalıyorum!” Diye bağırdım.

Sert yarağından amımın içine fışkırttığını hissettim ve çok geçmeden am sularım içimdeki döllerini yıkaraka sızamaya başladı. İkimiz de tekrar derin nefes alıyorduk. Vücudumun üstünü eğdim ve sıcak göğsüne dayandım. Çıkmasına izin vermeyerek yarağını amımın içinde tutuyordum.

Ama aniden aklım başıma geldi ve korkunç bir şey fark ettim. Prezervatif kullanmıyordu ve doğum kontrolü yapmıyordum. Dünyam başıma yıkıldı. “Kayınpederimin bebeğine hamile kalamazdım.” Diye bağırdım kafamın içinde.

Hızla üzerinden kalktım ve döllerini dışarı atabilirim umuduyla işemeye çalıştım. Ama bunun iyi niyetli bir düşünce olduğunu biliyordum, çünkü o iki kez boşalmıştı ve ilk boşalması içimde çok derinlerdeydi.

Lavabonun önünde ellerimi yıkarken gözyaşları dökmeye başladı. “Nasıl bu kadar aptal olabildim?” Diye bağırdım kendime aklımda.

Kayınpederim tuvalete girdi ve beni rahatlatmaya ve koruma kullanmadığı için özür dilemeye çalışarak sırtımı ovmaya başladı. Gözyaşlarımı tutamadım ve ağladım. Ona öfkeli olmama rağmen bana karşı çok hassastı, arkama geçti ve kollarıyla sararak beni bebek gibi okşadı.

Biraz daha iyi hissediyordum ve duş almamı önerdi. Bunun iyi bir fikir olduğunu düşündüm, bu yüzden duşakabine girdim, ama gömleğini çıkarmasını ve benimle gelmesini beklemiyordum. Yalnız kalmak istedim ama beni daha iyi hissettirmek için benimle duş aldığında ısrar etti.

Onun için beni daha iyi hissettirmek, beni duşta becermekti. Sıcak su üzerimizde boşalırken o arkadan yarağını tekrar benim amıma yerleştirdi.

“Aman Tanrım, sik beni, ama lütfen bir daha içime boşalma Baba.” Ona yalvardım.

Beni sert sikti. Ellerimi destek için duvardaki ray çubuğuna tuttum. İkimiz de akan sudan ıslak olduğumuzdan, yarağını amıma her soktuğunda şaklama sesi suyuluyordu. Yaşı bir adamın bir günde kaç kez sikebieceğini merak etmeye başlıyordum. Benim azgın amımın iştahı onun azgın aç yarağı tarafından doyuruluyordu.

Birkaç dakika sikiştikten sonra kaçınılmaz olan oldu, yine içime boşaldı. Onun boşaldığını hissedince kendimi geri çekebilirdim ama yapmadım. Ve birlikte duşumuzdan sonra, bunun bir daha asla olmayacağına dair söz ve özellikle kimseye, özellikle kocama bahsetmeyeceğine söz verdirdim. Gönülsüzce kabul etti.

Kocam o gece gerçekten eve geç geldi ve yaşadıklarım hakkında hiçbir fikri yoktu. Aramızda olanlar asla geri alınamayacağımızdan birbirimize farklı bakmaya başlamış olsak da, kayınpedrim ve benim aramda yaklaşık bir ay boyunca hiçbir şey olmadı.

Ama kayınpederimin bebeğine hamile olduğumu öğrendiğimde en kötü kabusum gerçekleşti. Onun bebeği olduğundan eminim çünkü kocam ve ben olanlardan beri hiç sevişmedik. Kocam benimle birkaç kez sevişmek istedi ama çok utandım ve izin vermedim.

Kayınpederime anlatmaya karar verdiğimde, biraz endişeliydi ama kocama hamile olduğumu söylemem gerektiğini önerdi çünkü böyle bir şeyi gizleyemeyiz ve bir eşin kocasına hamile olduğunu söylemsi çok normaldi. Kocamın bebeğimin ondan olmadığı hakkında hiçbir şey bilmek zorunda olmadığını söyledi. Kocam uyurken kayınpederim beni o gece odasında iki kez becerdi.

Sonunda kocama hamile olduğumu söyleme cesaretini buldum ve her zaman benimle bir bebek istediği için haberleri duymak çok heyecanlırdı Hiçbir şeyden şüphelenmedi. İşten izin aldım ve çoğu zaman evde kayınpederimle birlikteydim.

İlginç olan hamile kaldığımdan beri kocamdan çok kayınpederimle karı koca gibiydik. Bebek beni kayınpederime bağlamıştı.

Her sabah kocam iş için ayrıldığında, Kayınpederim odamda ve bazen de odasında benimle sevişiyordu. Ayrılmaz bir ikiliydik. Ve karnım şişip ağırlaşmaya başladığımda evde bana çok yardımcı oldu, sert ve güzel siktiğinden hiç bahsetmiyorum.

Gerçekten bebeğimin gelmesini dört gözle bekliyorum. Ama umarım bebeğim güçlü ve sağlıklı büyüdükçe iki babasıyla birlikte olabilir. Kendime asla gerçeği söylemeyeceğime söz verdim ve kayınpederim de bunu bir sır olarak saklayacak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.