Uncategorized

Hikayemin devamı yazıyorum

Hikayemin devamı yazıyorum
Cuma akşamı olmuştu. Okuldan çıkmıştım. Haftasonu teyzemlere gideceğimi evdekilere söylemiştim. Eve geldim banyoya girdim. Geçen hafta yaşadıklarımda hergün düşünüyordum ve bugünün gelmesini sabırsızlıkla bekliyordum. Banyo da da düşünmeye devam ettim. O zamanlar çok çıkmayan kıllarımı jiletlemiştim. Yere ufak bir ayna koyarak deliğimin etrafınıda jiletlemiştim. Pasiflik duyguları çok ağır basıyor. Anıl için hazırlanmak hoşuma gidiyordu. İyice temizlendikten sonra minibüs e atladım ve akşam teyzemlerdeydim.

Kapıyı çaldım, Anıl açtı kapıyı hoşgeldin falan derken içerde bir hareketlilik vardı. Bavullar falan bir yere mi gidiyorsunuz diye sorduğum da anıla; ben değil annemler gidiyor dedi gülümseyerek.. Bu demek oluyordu ki 2 gün boyunca evde yalnızız. Sadece Anıl’ın abisi Burak abi olacaktı. Burak abi bizden 11 yaş büyüktü. Barmendi ve gece çalışıyordu sabah 6 gibi eve giriyor uyuyup öğlen 3-4 gibi çıkıyordu.

Neyse teyzemler gitti. Biz yine oturduk oyun oynadık. Bir yandan da içiyorduk. O zamanlar zaten 2 bira içince deli gibi sarhoş oluyorduk ki.. Teyzemler gidince 7 tane bira almıştık. Saat 12-1 gibi artık kendimi kaybetmiştik. Benim başım feci dönüyordu. Ve içimden deli gibi sevişmek geliyordu. Ama nedenini hala bilemiyorum. İkimizde yaptıklarımızı biliyoruz fakat neden söyleyemiyorduk? Biraz sonra ben salona geçtim yatağa uzandım, aşağıya düşüyor gibi oluyordum.

Bilincim gidiyor geliyordu o yüzden herşeyi net hatırlayamıyorum.. Bir ara vucudumda anılın ellerini hissettim, üstümdekileri çıkarıyordu. Daha sonra beni okşadı, tüm vucudumu.. ne kadar zaman geçti bilmiyorum ama beni çevirmişti sırt üstü. Sonra aletinin kafasını dudaklarıma sürttü. ve ağzımı açmam için bastırdı. aleti tamamen ağzımdaydı. sokup çıkarıyordu. Yavaş yavaş kendime geliyordum. Emmeye başladım aletini gözlerimi açmadan. Köküne kadar alıyordum. Sonra taşşaklarını yalamaya başladım ve yine aletini emmeye başladım. Daha sonra çıkardı aletini. Beni yüzüstü çevirdi. Deliğime birşeyler sürüyordu.. Sonra geçen ki gibi yavaş yavaş yapmadan hızlıca aletini deliğime soktu. Sanırım sarhoşluktan çok acı hissetmemiştim. Ama çok hızlı sikiyordu beni şılap şılap diye ses geliyordu götümden resmen. Daha sonra içime boşaldı ve kalktı.

Sonra ben gelecek diye beklerken gelmedi. Ben tekrar sızmışım. Ama sonra yine götümde bir el hissi ile uyandım. Bu sefer kudurmuş gibi götümü sıkıyordu. Deligimi parmaklıyordu. arada götüme tokat atıyordu. Yataktan bacaklarımı aşağıya saldı dizlerimin üstünde yerde, başımda çekyatta yatıyordum, köğekleme pozisyonunda, Aletini deliğime getirdi. Bastırıyodu ama girmiyordu o an beynimde şimşekler çaktı ve yoksa arkamdaki anıl değil mi diye düşündüğüm an da başka birinin çekyata oturduğunu hissettim. Gözlerimi hafifçe açtığımda hava aydınlanmıştı ve çekyatta oturan adamı tanımıyordum ama 35li yaşlarda biriydi.

Burak abi de arkamdaydı. Sanırım işten arkadaşı ile birlikte gelmiş diye düşünürken, deliğimde inanılmaz bir acı hissettim. Anılla ilk sevişmemizdekinin nerdeyse 10 katı daha fazla bir acı. Burak abi içimdeydi. Bu kadar acı cektiren alet anılınkinin en az 2 katı olmalıydı. İleri geri yaparken bile feci acıyordu.

Burak abide o zaman 27-28 yaşlarında olması lazım. 185cm boyunda 80 kilo falandı. Aletide gerçekten çok kalındı. Deliğimin açıldığını ve hatta kanadığını hissetmiştim. Bu arada ensemden bir el tutmuş aletini ağzıma sokmuştu. O da kalın bir aletti ama çok uzun bir alet oldugundan emindim. Kafası bogazıma değdiğinde daha yarısına kadar alabilmiştim.

Bir yandan canım acırken bir yandan da hem götümde hem de ağzımda alet olmasının hazzını yaşıyordum. Onlarda barmen olduklarından deli gibi sarhoştular. Adamı tanımadığım için gözlerimi açmıştım. Belli bir süre sonra Burak Abi ah ah sesleri içinde boşalmıştı içime. Sonra adam arkanı dön ve kucağıma otur dedi bana. Bende dediği gibi yaptım. Aleti gerçekten çok uzundu 20nin üstündeydi. üstüne oturduğum halde bile kalçalarım hiç kasıklarına deymedi. inemiyordum aşağıya, daha sonra beni kucağında cekyata yatırdı üstüme çıkıp köküne kadar abandı. Sonra Aletini çıkarıp bana dön dedi ve yüzüme boşaldı. Burak abiye döndüğümde sızmıştı bile. Adamda sonra sakso çek dedi ve aletinde kalan spermleri yalattırdı aban ve hepsini yuttum bende.

Sonra adamda sızdı ve bende Anılın kaldığı odaya gittim yattım. Uyandığımda Anıl vardı evde birtek. Bu sefer gecen nasıldı diye sordu bana. Çok şaşırmıştım. Çünkü olaylardan sonra hiçbirşey olmamış gibi davranıyorduk. Ben de çok güzeldi unutamam heralde dedim. Merak etme bu gecede aynılarını yaşayacaksın tabi eğer kalırsan dedi.

Meğersem Anıl, Burak abiye geçen hafta yaşadıklarımızı anlatmış. ve burak abide arkadaşıyla gelip beni siktiler. Daha sonra herşeyi konuşmaya başladık. aradan zaman geçtikten sonra telefonuma mesaj geldi.

Mesajı atan burak abiydi ve Bu sefer başka bir arkadaşımla geleceğim yazıyordu..

(sanırım çok uzun anllatım. Devamını başka zaman yazacağım )

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.