Uncategorized

Kocamla Yeni Denemeler Yapmaya Başladık

Amateur

Merhabalar, 3 senelik evlilik ve öncesinde de 2 sene seksle geçen nişanlılık, erkek arkadaş & kız arkadaş döneminden sonra gerçekten de sıkılmaya başladım, boşanmak istedim.
28 yaşındayım, zaten çalışan taraf (ben öğretmen olsam da) eşim ve gerçekten de başarılı bir iş adamı, maddi durumu çok iyi ama artık eve kapanmak için mi ben geldim Dünya’ya diye düşünmeye başladım.
O zaman kocamla da insan gibi konuştum.
Çok anlayışlı bir sene süre istedi benden kendisini, gaziantep escort beni yani bizi iyi hissettirecekmiş, ona göre umudum yoktu ama başardı.
İlk 3, 4 ay hiçbir şey olmadı devam etti.
Sonra bir gün yanıma geldi, esas sorunu sordu ben de açık konuşmak istedim, açık konuşamadığım için boşanma kararı almıştım zaten ve seks dedim.
O zaman ne yapabiliriz dedi, yenilik dedim.
Ben de kocamın başka kadınlarla olmasını istemezdim, kıskanç da bir kadınım ama ne yapabiliriz derken birilerini bulmak ve grup yapmak seçeneği geldi aklıma, o da onay verdi.
Lakin kim, kim, kim! Gerçekten de önemli olan da buydu değil mi?

Kocam zengin, kaliteli, yakışıklı bir insan ve internette birilerini aradık, güvenemedik derken birden alt kat komşumuzun oğlu, Hasan geldi aklıma.
21 yaşında, gerçekten de yakışıklı.
O zaman ben buldum dedim ama nasıl düşüreceğim ki ikna olur mu? Bizle grup yapmaya.
Kocam da bunu düşündü.
Bir gün Hasan’ı eve aldım ve birebir bir kadının erkeği kandırması çok kolaydır, Hasan’la sevişmeye başladım, o zaman kocam geldi (ben mesaj attım).
İçeri girdiği zaman ciddi anlamda da Hasan korktu ama kocam da sevişmeye başladığı zaman kaliteli bir şey yaşayacağının sinyalini verdi Hasan, bana sarıldı, sevişmeye 3lü halde de başladık.
3, 4 aydır Hasan, ben ve kocam mükemmel biçimde de eğleniyoruz ama Hasan’ın 1 sene evlenmesi gerekiyor ve bizim de durmaya niyetimiz yok, artık daha cesuruz, varsa buradan 20li yaşlarının başında, genç, yakışıklı erkekler tanışmak isteriz, 4lü olabiliriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.