Uncategorized

21 Yaşıma Kadar (2)

21 Yaşıma Kadar (2)
Eve girdiğimde, sadece salonda ışık vardı, annem daha yatmamıştı. Daha ben ayakkabılarımı çıkartmadan annem salondan yanıma gelerek nerede kaldığımı sordu. Arkadaştan notları aldıktan sonra, annesinin yemeğe kalmam için ısrar ettiğini, benim de kıramadığımı söyledim. Annemle biraz muhabbet ettikten sonra yorgun olduğumu, yatacağımı söyleyip, iyi geceler dileyerek odama gittim. Kapımı kapatıp yatağıma oturdum ve düşünmeye başladım.

Jale ile yaşadıklarım aklımdan çıkmıyordu. Film şeridi gibi önümden hızlıca geçti tüm görüntüler. Önce bana çarpışı, ardından beni doktora götürmesi, sonra evine gitmemiz ve devamında olanlar falan, hepsi sanki rüyaymış gibi geliyordu. Bu arada cebimdeki para ve külot aklıma geldi, cebimden çıkardım. Jale’nin külotunu son bir kez koklayıp yastığımın altına koydum ve elimde parayla odamdan çıktım. Annem halen salonda oturuyordu, yanına gittim ve bir şey söylemeden eline 400 TL’yi tutuşturdum. Annem bir bana baktı, birde elindeki paraya ve “Bu ne oğlum? Yoksa sen işe mi girdin? Hani çalışmayacaktın?” gibi sorular sormaya başladı.

Anneme, çalışmadığımı, bu parayı yardımsever birinden aldığımı söyledim ve başımdan geçen olayı (birkaç gün önce olmuş gibi ve bazı kısımları uyarlayarak) anlattım. Jale’nin bana çarptığını ve o vesile ile tanıştığımızı, kadının çok zengin olduğunu ve birçok vakıfta etkin olduğunu, bana yardım etmek istediğini falan anlattım. Konuşmam bitince Annem, “Bak Tanrı bize bir kapı araladı!” dedi ve bu arada gözünden birkaç damla yaş süzüldü. Anneme, “Yalnız ben yine ara sıra geç kalabilirim, kadın çünkü beni çok sevdi ve benim de bu vakıfların etkinliklerine katılmamı istiyor.” dedim. Annem de, “İyi tamam oğlum, gitmemek ayıp olur zaten.” dedi. Anneme tekrar iyi geceler dileyerek odama geçtim ve kafamı vurup yattım.

Sabah saat 09:30 gibi Jale’nin aramasıyla uyandım. Telefonu açtığımda, Jale, “Naber bebeğim?” dedi. Ben de, “İyidir, senden naber?” dedim. “Ben de iyiyim, evde küvetteyim.” dedi. Ben de, “Ohh, hayatın keyfini sen çıkartıyorsun!” dedim ve gülüştük. Jale, “Bugün geleyim mi seni almaya? Biraz gezeriz!” dedi. Ben önce, “Bilmem, olur mu?” triplerine yattım. Ama içten içe gitmek te istiyordum, çünkü dünkü sikişin tadı damağımda kalmıştı. Jale’nin de gezme teklifi bahaneydi, aslında beni sikişmeye çağırıyordu. En sonunda kararlaştırdık, 1 saat sonra beni dün bıraktığı yerden alacaktı.

Hemen kalktım, güzel bir banyo yaptım ve tüylerimi temizledim. Giyinip banyodan çıktığımda, annem kahvaltıyı hazırlamıştı. Babamın da yüzü gülüyordu. Annem, babama anlatmıştı dün gece kendisine anlattıklarımı. Kahvaltımı yaptıktan sonra odama geçtim, yastığımın altındaki külotu aldım ve daha güvenli bir yere sakladıktan sonra evden çıktım. Jale ile buluşacağımız yere doğru hızlı adımlarla gittim. 9-10 dakika sonra Jale arabayla yanaştı. Hemen arabasına bindim. Jale eğildi ve yanağımdan öpüp selamlaştı.

Beyaz bir pantolon ve üzerine de beyaz renkte açık bir kıyafet giymişti. Jale elini dizime attı ve “Ee, napıyoruz? Nereye gidelim?” dedi. Ben de, “Sana bırakıyorum!” dedim. Jale gülerek, “Bana kalsa, seni direkt eve atıp kendimi siktireceğim sana, ama madem gezmeye diye çıktık, biraz gezelim!” dedi. Arabayla 1 saate yakın gezdik. Jale, “Artık bana gidelim istersen?” dedi. Ben de, “Olur!” dedim. Evine gittik.

Jale daha salondayken dudaklarıma yapıştı, bir yandan yürüyorduk bir yandan da birbirimizi ateşli bir şekilde öpmeye başlamıştık. Üst kata doğru çıktık ve onun yatak odasına girdik. Jale kazağımı çıkarttı ve sırtıma dokunurken dudaklarımız tekrardan kenetlendi. Ben de tek elimi onun pantolonunun üzerinden kalçalarına attım, semsert kalçalarını yoğurmaya başladım, diğer elim de belindeydi. Sanki dans edecek gibi birbirimize kilitlenmiştik. Jale öpüşmeyi bıraktı ve pantolonumun düğmelerini açmaya başladı. Jale düğmelerimle uğraşırken ben de iki elimi kalçalarına götürmüş götünü okşuyordum.

Jale en sonunda pantolonumun düğmelerini ve kemerimi çözdü, serbest kalan pantolonum yere düştü. Bacaklarımı içinden çıkarttım ve boxerimi de çıkarıp kenara attım. Karşısında çırılçıplaktım. Jale de kendi kıyafetini ve südyeni çıkarttıktan sonra üzerinde pantolonu varken dizlerinin üzerine çöktü ve sikimi eline alarak okşamaya başladı. Sikim kalkmaya başlamıştı, tamamen kalkması için uğraşıyordu Jale. Sikim iyice kalkınca, Jale önce diliyle sikimin ucuna biraz fırça attıktan sonra sikimi ağzına aldı ve hızlı hızlı yalamaya başladı.

Jale’nin sikimi ağzına almasından itibaren bende değişik zevk duyguları oluşmaya başladı. Jale sikimi yalarken, bir yandan da, “Immhhh!” tarzı sesler çıkartarak beni iyice azdırıyordu. Ellerini kullanmadan sikimi yalarken, bir eliyle göğsünü okşuyor, diğer eliyle de taşaklarımı okşuyordu. Jale neredeyse 10 dakikaya yakın bir süre sikimi hiç bırakmadan aynı tempoda yaladı, ben de yavaştan boşalacağımı anladım ve Jale’ye, “Geleceğim galiba, bırak istersen…” dedim. Fakat bu cümlemi duyan Jale iyice hızlanmaya başladı. O hızlandıkça ben de boşalmaya ramak ramak yaklaşıyordum. Alnımdan ter damlaları düşmeye başladı ve birkaç dakika içinde Jale’nin ağzına oluk oluk boşaldım.

Jale gülümseyerek ağzındaki döllerimi yuttu. Daha sonra ayağa kalktı ve pantolonunu çıkarttı. Dün giydiği el kadar külotlardan birini giymişti. Külotunu da çıkartıp kenara attı. Yatağa dizlerinin üzerinde dörtayak pozisyonunda domaldı ve bembeyaz kalçasına bir şaplak attıktan sonra, “Hadi gel, seni bekliyor!” dedi. Hemen arkasında yerimi aldım. Bu sefer ne yapacağımı biliyordum, eğilip bacaklarını iyice araladım ve amına yumuldum, sulanmış amını yalamaya başladım. Jale inlemeye başladı. O beni boşaltmıştı ve şimdi ben onu rahatlatacaktım.

Ben Jale’nin amını yalarken elimi tuttu ve amının üzerine götürdü, klitorisini okşatıyordu bana. Ben de gösterdiği gibi okşamaya devam ettim ve bu arada tempomu kesmeden amını yalamaya devam ediyordum. 5-6 dakika sonra Jale’nin inleme sesleri iyice arttı ve nefesi kesilmeye başladı. En sonunda da amından zevk sıvıları boşalmaya başladı. Şelale gibi akıyor ve durmak bilmiyordu, boşaldıkça boşalıyordu. Jale’nin bacakları titremeye başladı, kafasını yatağa doğru iyice gömdü ve kalçaları iyice dışarıya çıktı. Herhalde orgazmdan sonra kollarında derman kalmamıştı.

Jale’ye rahatlık olması için belinden tuttum ve yatağa sırt üstü yatırdım. Bacaklarını ayırdım, amı kabak gibi karşımdaydı. “Hadi sik beni!” deyip, elini tükürükleyip biraz amının girişini ovaladı, daha da rahat girmem içindi bu. En sonunda sikimi amının girişine getirdim. Sokmadan önce kafamı kaldırıp Jale’nin gözlerine baktım. Dünkü gibi hırslı bir şekilde bakıyordu bana. “Hadiiii, kökle artık!” dedi. Demek ki yine sert bir sikiş istiyordu benden. Benim de canıma minnet, bir anda kökledim amına. Jale yine çığlık attı, fakat hiç sitem etmiyor, sadece çığlıklar atıyordu. Ben ise yine dünkü gibi hızlıca Jale’nin amına pompalıyordum. Fakat bu sefer bende daha değişik bir duygu vardı.

Dünkünden kat kat fazla zevk alıyordum, ama içimde bir gram boşalma duygusu olmadan sikiyordum Jale’yi. “Daha hızlı siksene!” diyerek suratıma bir tokat attı, iyice işi sert hale getirmeye çalışıyordu. “Al ozaman amına koduğumun orospusu!” diyerek, o kadar hızlanmıştım ki, Jale’nin göğüsleri yukarı aşağı sallanmaya başladı. 10 dakika falan sonra ben iyice yorulmaya başladım, tempom da düşüyordu. Jale bunu hemen anlamıştı, kalktı önümden ve beni yatağın üzerine sırtüstü yatırdıktan sonra, yüzü bana dönük bir şekilde kucağıma çıktı. Sikimi amına hizaladı ve dibine kadar içine alarak oturdu. Jale’nin saçı başı dağılmıştı, dışarıdan o kadar düzgün ve bakımlı görünen kadın, yatakta tam bir orospu oluyordu.

Jale hızlı bir şekilde oturup kalktıkça, kalçalarının kasıklarıma çarpmasından dolayı ‘Pat, pat, patt!’ sesler çıkıyordu. Ben de ellerimi iki kalça yanağına attım ve onun oturup kalkmasına yardım etmeye çalıştım. Jale bir elini geriye atarak destek aldı, “Ahhh! Ohhh! Süper!” tarzı kelimeler söyleyerek inliyordu. Az sonra Jale titremeye başladı, herhalde yine orgazm olacaktı. Ve çok geçmeden sikimin üzerinde oturup kaldı, 2. boşalmasını da yaşadı. Suları sikimin üzerinden kasıklarıma doğru akıyordu.

Jale biraz daha üstümde oturduktan sonra kalktı, sikimi yalayarak ve ara sıra 31 çektirerek beni boşaltmaya çalıştı. Boşalmaya yaklaştığım zaman doğruldum, sikimi elime aldım ve 31 çekerek Jale’nin suratına boşalttım döllerimi. Jale sikimi yalayarak temizledikten sonra suratını yıkamak için banyoya gitti, ben ise boxerimi giyip aşağıya indim…

(Alıntıdır)

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir