Uncategorized

İlk Kocam Babam Oldu

Amateur

Merhaba Ensest Sikiş Hikayeler Okurları. Sanki o gece herşey diğer gecelerden çok farklıydı. Bilemiyorum ama babam içten içe ona karşı ilgi duyduğumu o gece fark etmişti sanırım. Zaten fark eder etmezde annemi uyutup beni banyoya çağırdı. Aslına babamın niyeni sırtını keselememdi, yani bahanesi oydu ama gecenin 2’sinde beni banyoya çağırmasının tek nedeni olurda baba kız sex yapabiliriz diye düşünmesiydi eminim.
Beni banyoya çağırdığında abartmıyorum saa 2 idi. Hatta belki 2’yi de geçmişti diyebilirim. Bir anda kapım çalıdı ve hemen ardından babam içeri giriverdi. Biliyordum, annemi uyutmak için bu kadar geç gelmiti. İçeri girer girmez bana “madem uyumadım, banyoya giriyorum, sırtımı keseler misin” dedi. Teklfini kabul etmekten başka çarem yoktu çünkü bende babamın yarrağını görmek için sabırsızlanıyordum. Biliyordum babamın büyük yarrağı vardı ve onu çıplak görmeme gerek yoktu büyüklüğünü anlayabilmem için. Zaten genelde sık sık pantolonunun önüne bakarak yarrağını hissedebiliyordum.
Bir kaç defa yakalanmama rağmen yinede her fırsatta babamın büyük yarrağını izlemekten zevk alıyordum. Babam önden ben arkadan banyoya girdiğimizde babam olabildiğince sessiz olmaya çalışıyor, annemi uyandırmamak için elinden geleni yapıyordu. İçeri girer girmez karşımda üzerini çıkartmaya ve “nasıl olsa kızımsın, senden saklayacak bir şeyim yok” diyerek karşımda çırıl çıplak kalmaya gaziantep escort başladı. Tamanen üzerindekileri çıkarttığında her ne kadar elleriyle yarrağını örtmeye çalışsada yarrağı sertleşiği için net bir şekilde görünüyordu. Yarrağımı kapatması tamamen oyundu yani sizin anlayacağımız. Soyunduktan ve yarrağını bana sergiledikten sonra arkası dönük bir şekilde fiskiyenin altına girerek vücudunu ıslatmaya başladı.
Arkasından yaklaştığımda “kese nerde baba” diye sormama fırsat vermeden “keseden önce ellerinle sırtımı biraz ovalar mısın” dedi. Ellerimi sırtına attığıma okşamaya başlamam bir oldu. Ben ellerimi babamın sırtında gezdirirken oda yarrağını açmış, ellerini duvara yaslayarak beklemeye başlamıştı. Bir süre sadece sırtını keseledim ama sonrasında elim aşağıya doğru kaymaya başladı. Her ne kadar babam, annem uyanmasın diye acele ettiriyorda olsa bende en az babam kadar aceleci davranıyordum. Sonunda ellerim babamın sırdından kalçalarına, oradan da taşaklarına doğru uzandı. Taşaklarını önden değil, bacaklarının arasından, yani alttan tutuyordum ve okşuyordum. Babam zaten taşaklarını avuçladığımda usulca bir şekilde “aferin benim kızıma, sen bu işi biliyorsun bitanem” dedi ve beklemesini sürdürdü.
Önünü dönmesi ve “hadi kızım babana hünerlerini göster” demesi uzun sürmedi. Sırtını ovalamam bittiğinde, taşaklarını avuçladığımda hemen önün döndü ve ellerimi tutarak yarrağını tutturup “hadi kızım göster kendini” diye fısıldadı. Bir anda baba kız banyoda sevişmeye başlamıştık. İnanın babamın dudaklarını emerken kalın damarlı yarrağını ağzıma almak için sabırsızlanıyordum. Bir kaç defa dudaklarından kaçıp yarrağını emmek istedim ama babam oral sex konusunda aceleci değildi o yüzden “sakin ol bitanem, onunda sırası gelecek” dedi ve dudaklarımı emmeye, ısırmaya devam etti. Bir kaç dakika sonra “sırası geldi” diyerek saçlarımın arasına parmaklarını geçirdi ve beni önünde diz çöktürerek “hadi başla” dedi.
O an babamın damarlı yarrağı gözlerimin önünde duruyordu ve ağzıma girmek için bekliyordu. Yalnız ben yarrağından önce babamın taşaklarını ellerimin arasına aldım, önce taşaklarını öptükten sonra ağzıma alıp emerek aynı anda yarrağını okşamaya, ona 31 çekmeye başladım. Bir süre babama 31 çektim ve sonrasında artık ağzıma alıp emmek için sabırsızlanınca büyük bir arzu ile oral sexe başladım. Ben babamın damarlı yarrağını ağzıma aldığımda bir yandanda babamı izliyordum. Yarrağım ağzıma giripte derinlerime, boğazıma kadar ilerlerken babam gözlerini kapattı ve inleyerek ağzımı sikmeye başladı.
Çok geçmeden, bir kaç defa girip çıktıktan sonra babam başımı sıkı sıkı tutmuştu ve yarrağını kendi sokup çıkartıyordu. Abartmış gibi olmayım ama 5 dakika boyunca sanırım banyoda babamın damarlı yarrağını yaladım, ağzım sulana sulana babama sakso çektim. Aslında bana kalsa saatlerce sakso çekebilirdim çünkü oral sex beni öyle zevke getirmişti ki her defasında biraz daha fazlasını almak için çabalıyordum ama babam daha fazla devam ettirmedi bunu ve kalın yarrağını ağzımdan çekip çıkartarak “amdan mı vereceksin götten mi” diye sordu. Önce babamla götten sikiş düşündüm ama sonrasında amımı siktirerek ilerleyen dakikalarda göttten vermeyi istedim ve “önce amımı sik” diyerek ayağa kalktığım gibi yarrağını sıkı sıkı tutup amıma yasladım.
Banyoda babamla yüz yüze duruyorduk, yarrağını içime bir kaç defa eliyle sokup çıkarttıktan sonra artık elini kullanmadan sikmeye başladı. Yüz yüze bir kaç dakikalık sikişten sonra babam “birazda götten sikmek istiyorum” diyerek beni yere domalttı ve arkama geçerek “hazır mısın” diye sorup yarrağını götümden içeri göndermeye başladı. Daha önce hem amımı hemde götümü siktirdiğim için ve sikiştiğim erkeklerin bazılarının yarrakları babamın yarrağından daha büyük olduğu için amımda, göt deliğimde sikiş için hazırdı diyebilirim. Banyoda babama hem amım hemde götümü siktirmem, ardından önce orgazm olup ardından babamı orgazm etmem 30 dakika gibi bir süre devam etti.
30 dakikadan sonra babamla ilk sikişimiz sonrasında ilerleyen günler kesinlikle baba kızdan daha ziyade karı koca gibi olacaktık biliyordum. Düşündüğüm gibide oldu zaten, o gecenin sonrasında annemden gizli gizli babamla sikişiyorum ve her sikişte kesinlikle babama sakso çekmeden ilişkiye başlamıyorum

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.