Uncategorized

sanaldan gerçeğe-1

sanaldan gerçeğe-1
sohbetler keyifli geçiyordu, ben fantazilerimi yazıyorum o da eşinin ve arkadaşının karısının ayakkabılarına nasıl boşaldığını anlatıyor, bazende havadan sudan konuşuyorduk.

Her defasında seninle şöyle yaparız vs. dememize rağmen bir türlü cesaret edipte biraraya gelemiyorduk.
Yine bir akşam işten çıkıp eve gittiğimde bilgisayarımı açtım ve online olduğunu gördüm, bir süre sohbet ettikten sonra hadi gel buluşalım illa birşey yapmamız lazım değil, bir yerlerde oturup sohbet ederiz dedi. Benimde aklıma yatmıştı, sonuçta sohbeti karşılıklı yüzyüzede yapabilirdik.

Bilmemki ama neden olmasın dedim.

Benim eve yakın optimum var , ben evden çıkar orda yemek katında beklerim, sende gelirsin , sonrada birşeyler atıştırır belki sinemaya gireriz dedi. Olabilir aslında diye cevap verdim.

Saat 20 civarıydı. Evden çıkıp arabaya atlayıp optimuma geldim. Birbirimizi tanımak için tarif etmiştik.
Yemek katında tarife uyan birini tek başına oturmuş gördüm. Muhtemelen o olmalıydı. Yaz günü olduğu için üzerinde bir polo yaka thsirt altında da rahat bir eşofman ve sneaker . Bense tam tersi, pantolon , gömlek ve spor bir keten ceketleydim.

Masasına geldim ve merhaba …… dedim. O da merhaba salih dedi. Adres doğruydu:)

Gayet samimi ve güleryüzlü bir tanışma oldu. Oturduk . Birşeyler yiyelim dedik.Yiyeceklerimizi alıp masaya oturduk ve sohbete başladık, akıcı bir sohbet oluyordu, birbirimizi daha iyi tanıyorduk. Bir süre sonra ben sinemaya gidelimmi diye sordum. Biraz düşündü olur tabi dedi. Yemeklerimizde bitmişti. Birlikte sinemanın olduğu gişelere gittik ve arkalardan 2 bilet aldık. Başlayana kadar da sigara içilen balkon bölümünde birer sigara içip sohbete devam ettik.

Saat geldiğinde beraber içeri girip yerimize oturduk. Hafta içi olması ve pek te tutulan bir film olmadığı için sinemada bizden başka 8-10 kişi daha vardı, zaten cep sineması gibi birşeydi ve herkes ayrı bir sırada oturuyordu neredeyse. Bizim oturduğumuz sırada hiç kimse oturmuyordu.

Ben havanın sıcaklığının etkisiyle ceketimi çıkardım ve otururken kucağıma koydum. Film başlamıştı insanların seyretmekten çokta zevk almadığı türden kötü bir filmdi , içimden acaba çıksakmı demeye başlamıştım.Yinede şimdilik idare ediyordum . Dalgın dalgın filmi seyrederken birden onun elinin bacaklarımın üzerinde gezindiğini hissettim. Önce bir irkildim , ne zaman sokmuştu elini ceketin altından:)

Yavaşça dizlerimin üstünü aşağı yukarı okşuyordu. Hoşuma da gidiyordu. Üzerimdeki ceket herşeyi gizliyordu nasıl olsa.Şimdi eli daha yukarılarda kasıklarımın üzerinde bazende penisimin üzerinde geziyordu. Giydiğim kumaş pantolon ve içindeki boxer da ince bir kumaştan yapıldığı için penisim bu eli rahatlıkla hissediyordu . Hareketlerin daha da tatlı bir hal almasıyla sikim yavaş yavaş kalkıyordu. Sikim belirli bir sertliğe ulaştı ama bu defada içeride hareket alanı olmadığı için zorlanıyordum. Ceketin altına kendi elimide sokup yana doğru kalkmış olan sikimi dikine hizaladım. Böyle daha rahattı. Bu defa sikimin boylu boyunca olmasından yararlanmış ve kumaş pantolonun üzerinden avuçlamış aşağı yukarı sıvazlıyordu.

Oldukça zevkli bir durumdu ama ben tenini hissetmek istiyordum. Elimi tekrar ceketin altına sokarak fermuarımı aşağı indirdim ve boxer ın önündeki açıklıktan sikimi dışarı çıkarıp bıraktım. Bu defa ceketin altına elini uzattığında sikimi çıplak elleriyle iyice kavradı. İşte bu muhteşemdi. Harika bir şekilde tutuyor ve parmaklarıyla becerebildiği kadar yukarı aşağı sıvazlıyordu sikimi. Yavaş yavaş sikimin damarları şişiyordu. Şimdi tam anlamıyla dibinden kavramış , ceketin altında yukarı aşağı bana otuzbir çektiriyordu. Etraf zaten karanlık ve sırada kimse de olmadığından gayet rahattık. Bu sikimi sıvazlamalar daha da etkili olmaya başladığında boşalma belirtileri göstermeye başlıyordum ama burada olmazdı bu. Zaten filminde ilk yarısı bitmek üzereydi. Daha fazla ileri gidip beni boşaltıp üzerimi batırmayayım diye elimi ceketin altına bir kez daha soktum ve sikimi bırakmasını sağladım. Sonrada sikimi tekrar pantolonun içine soktum ve fermuarı kapattım. Birkaç dakika sonrada film arası olmuştu. Hemen sinemadan çıkıp bekleme salonuna geçtik.

İlk söze girerek , çok güzel okşuyordun, boşalıp etrafı batırmayayım diye elini çektim. Yoksa dayanamayacaktım dedim. O da bana napıyım senin de sikin çok güzel dayanamadım dedi.

İkimizde güldük.Aslında yarım kalmakta istemiyorum ne yapsak ki diye sordum.

Valla film beni hiç sarmadı bildiğin bir yer varsa oraya gidelim şu işi tamamlayalım dedi.
Benim ev dolu, ona da sormadım,müsait olsa söylerdi sanırım

Zaten tanımadığım bir evdi, bu tip bir kaçamak ta hiç yapmamıştım , tedirgin olurdum.

Kadıköyde bildiğim birkaç günübirlik evler vardı, hiç bilmediğim , gitmediğim bir yerdi ama bu istek beni bunuda öğrenmeye itecekti sanırım. Hadi çıkalım dedim. Benim araba aşağıda dedim, seninkini dışarı bırakalım dönüşte alırsın dedim, ben araba getirmedim eve yakın taksiyle geldim dedi.

O zaman benimkine binersin dedim ve gülüştük:)

Arabaya atlayıp kadıköye indik. Bildiğim birkaç tanesinin önünden geçtim ama pek te cesaret bulamıyordum. Sonunda bir tanesinin önünde durdum ve içeri girdik. Bir daire kiralamak istiyoruz , iki ayrı yataklı dedim. Durum çakılmasın diye. Baktı tamam var dedi. Fiyatı söyledi , ödemeyi yaptım ve bize verdiği kartla odaya çıktık. Ben kapıyı açtım ve her zamanki alışkanlığımla odaya şöyle bir göz attım sonrada banyosuna bakmaya gittim, onu arkamda durduğu için görmüyordum ama kapanan bir kapının sesini duymuştum. Sanırım oda girmişti içeri. Banyoya şöyle bir göz attım, havlu , tuvalet kağıdı varmı diye baktım .Sonra da banyodan çıkıp koridorda ilerleyip arkadaşıma baktıım.

Nasıl yapmış bilmiyorum ama üzerindeki tshirt ve altındaki sneaker ile eşofmanı çıkarmış kapıya yüzünü dönük ,ellerini havaya kaldırmış ve kapının iki kanadından tutmuş, tamamen vücudunu yaslamış bir şekilde duruyordu.Harika görünüyordu. Karşımda çırılçıplak ve tüm kalçasını bana sunan bir adam vardı. Arkasını dönüp hiç bakmamıştı ama benim gelip onu gözlediğimi tahmin ediyordu.

Sessizce ceketimi çıkarıp yatağın üzerine bıraktım. Daha sonra gömleğimin düğmelerini çözmeye başladım ve vücudumdan çıkarıp yatağın üzerine attım. Şimdi sıra pantolonumdaydı. Düğmelerini çözdüm ve fermuarımı onu seyrederek aşağı indirdim. Odadaki sessizlikten fermuar sesi duyulmuştu. Kendini öne doğru biraz daha yasladığını gördüm. Sikini oda kapısına tamamen yaslamıştı sanırım. Pantolonumu boxerımla birlikte çıkarıp koydum. Şimdi artık bende çırılçıplak ve sikim dimdik vaziyette karşımdaki çıplak bedenden iki metre uzakta ayakta onu seyrediyordum.
Bu seyretmem ne kadar sürdü bilmiyorum ama hala derin bir sessizlik ve benim onu seyrederek sikimi sıvazlamam devam ediyordu.

Sonunda ona doğru bir iki adım attım, ayak seslerimi duymuştu sanırım hafif bir kıpırdanma oldu ve kendini biraz daha kapıya yasladı. Sikini eziyordu sanırım. Tam arkasında neredeyse sikimin götüne değeceği noktada durdum. Nefesimi hissediyor olmalıydı. Ellerimi yavaşça omuzlarına koydum. Harika gözüküyorsun canım diye fısıldadım. Şimdi omuzlarını okşuyordum. Bu arada hafifçe eğilip boynunu öpüyordum. Öpmeyi bırakıp ellerimi omuzlarından aşağı sırtına doğru indirdim ve şimdi bazen sırtını bazen belini okşuyordum. Biraz daha aşağı inerek kuyruk sokumunu , oradan da kalçalarını okşamaya başlamıştım. Okşamayı daha yukarılara çıkardım . Tam kürek kemiklerinin etrafında geziniyordum. O ise her okşamam da götünü geri çıkarıyor vücudunu biraz daha kapıya yaslıyordu. Bense sikimin götüne değmemesini istediğimden o her geri kalçasını çıkardığında , bende geri çekiliyordum.

Kürek kemiklerinin etrafında gezen ellerimi yavaşça yanlara doğru götürdüm. Koltuk altlarından vücudunun yanlarını okşuyordum. Daha sonrada ellerimi vücudunun önüne doğru kapı ile arasına sokmaya başladım. Ulaşmak istediğim yer göğüsleriydi,

Göğüslerine doğru ilerlerken , oda yapışık vücudunu kapıdan biraz aralamış ve ellerim için yer açmıştı. Sonunda iki elimde göğüslerine gelmişti. Artık onları kavramaya hazırdım. Memelerini tamamen avuçlarımın içine aldığım anda, aşağıdan da sikimi tam kalçalarının arasına doğru bastırdım. Artık tek vücut olmuştuk…..

Şimdi sikim kalçalarının arasında göt deliğine baskı yapıyordu. Kollarımla tamamen sarmalamış , vücutlarımız birbirine yapışmış bir şekildeydik. Boynunu ve omuzlarını öpüyordum.

Kendimi biraz geri çekerek yüzünü bana doğru döndürdüm. Elini alıp sikimin üzerine koydum. Karşılıklı birbirimizin gözlerine bakıyoruz. Onun eli ise aşağıdaki sikimi avuçlamış ileri geri okşuyordu. Biraz daha yaklaştım , bir elimle tekrar belinden kavradım. Kendime doğru çektim, aşağıda bana otuzbir çekerken bende onun boynunu, omuzlarını oradanda göğüslerini emiyordum.

Kendimi geri çekerek diğer boştaki elini tuttum ve geri geri yatağa doğru gitmeye başladım. Sonunda yatağa ulaştığımda dönerek onu yatağın başucuna getirdim ve yatağa oturttum.

Sikim tam yüzünün hizasındaydı, hala bir eliyle bana otuzbir çekiyordu.

Elimi yavaşça saçlarına doğru götürüp okşadım, daha sonrada başının arkasına götürüp hafifçe öne doğru çektim. Sikimi ağzına almasını istediğimi anlamıştı.

Öne doğru eğildi, bir eliyle sikimi kavradı.Dudakları sikimin tam ucunda hizalanmıştı. Hafifçe araladı dudaklarını ve sikimin başını ağzına aldı. Ağzının içindeki dili sikimin etrafında geziyordu. Gerçekten çok zevkliydi. Emiyordu, gittikçe hızlanan bir şekilde yapıyordu bunu. Aynı zamanda sikimede otuzbir çektirmeye devam ediyordu. Artık gelmeye yaklaşıyordum, tüm spermlerimi ağzının içine boşaltmayı deli gibi istiyordum. Çok yaklaşmıştım, gelmek üzereyim lütfen durma dedim. O da bu cümleme karşılık dahada hızlı otuzbir çekmeye ve ağzını boşalmam için hazırladı.

Uzun süredir boşalmamıştım ve aşağıdan yukarıya doğru büyük bir sperm dalgasının geldiğini hissedebiliyordum. Sikimin damarları şişmişti.

Sonunda geliyordum . Sikimden büyük bir hızla ilk sperm fırladığında hafifçe irkildi ama yalamayı bırakmadı, peşi sıra salvolar atıyordu spermlerim. En az 6-7 defa fışkırmıştım ağzının içine. Sonunda fışkırmalarım kesilmiş sadece kasılmalarım kalmıştı. Oda emme temposunu düşürmüş sikimden çıkan son sperm damlalarını ağzının içinde dilinin ucuyla alıyordu. Tüm biriken spermleri yuttu , sonrada sikimi ağzından çıkardı. Dilini dışarı çıkarmış sikimdeki son sızıntıları yalıyordu. Tam anlamıyla bitmiştim. Sikimi elinden kurtararak yatağa sırt üstü kendimi attım.

Yatakta bitmiş bir halde tavana bakıyordum, oturduğu yerden üzerime eğilerek nasıl beğendinmi diye sordu.

-Harikaydın dedim. Müthiş emiyorsun, içimde hiçbirşey bırakmadın dedim.

Devamı Bölüm 2 de…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir